Bilgisayar Corsair NightSabre Kablosuz Oyuncu Mouse: Oyun Dünyasında Dev Bir Adım

[IF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fareler (Mouse) kategorisinde X tarafından oluşturulan Corsair NightSabre Kablosuz Oyuncu Mouse: Oyun Dünyasında Dev Bir Adım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 33 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fareler (Mouse)
Konu Başlığı Corsair NightSabre Kablosuz Oyuncu Mouse: Oyun Dünyasında Dev Bir Adım
Konbuyu başlatan X
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan X

X

IF Teknik Sorumlu
IF - TeknikAdmin

İtibar:

Corsair NightSabre kablosuz oyuncu faresi, özellikle Corsair Marksman sensörü, 26000 DPI, 11 programlanabilir tuş ve 100 saate kadar pil ömrü gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. İşte detaylar

Corsair NightSabre Kablosuz Oyuncu Mouse: Oyun Dünyasında Dev Bir Adım!

Oyun dünyası her geçen gün gelişmeye devam ediyor ve bu süreçte birçok şirket oyun donanımları pazarında ağırlığını arttırma çabasında.

Corsair NightSabre kablosuz oyuncu faresi, bu segmentte fark yaratmayı hedefleyen iddialı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Öne Çıkan Özellikleri

Corsair NightSabre kablosuz oyuncu faresi, teknolojik özellikleri ve fiyatıyla dikkat çekiyor. Bu fare, Corsair Marksman sensörü ile donatılmış.

Sensörün en yüksek DPI değeri 26000'i buluyor. Bu rakam, oyuncu fareleri arasında etkileyici bir seviye. Hızlanma değeri 50g ve 650IPS değerleri de sensörün başarısını ortaya koyuyor.

post_1689504264_1232335340575.jpg

Corsair NightSabre mouse, toplamda 11 adet programlanabilir tuşa sahip. DPI değeri, özel bir tuş ile anlık olarak değiştirilebiliyor. Ayrıca, RGB aydınlatma bölgeleri uç kısımlarda, ortada ve avuç içerisinde bulunuyor. Bu alanlar kullanıcı tarafından özelleştirilebiliyor.

Mouse, Bluetooth ve kablo üzerinden iki farklı bağlantı seçeneği sunuyor. Tek şarj ile 100 saate kadar kullanım süresi sunabilen bu fare, 15 dakikalık şarj ile 20 saate kadar kullanım süresi sağlıyor.

Corsair NightSabre Fiyatı Ne Kadar?

Corsair NightSabre kablosuz oyuncu mouse için belirlenen fiyat 170 dolar. Bu fiyat, sunduğu özellikler ve performans ile birlikte değerlendirildiğinde, kablosuz oyuncu faresi segmentinde oldukça rekabetçi bir seviyede.

Üst Alt