Güncel 2022 Erkek Modası Trendleri: Bu Yıl Erkek Giyiminde Atılacak 11 Büyük Adım

[IF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Erkek Giyim kategorisinde Ozan Kadimoğlu tarafından oluşturulan 2022 Erkek Modası Trendleri: Bu Yıl Erkek Giyiminde Atılacak 11 Büyük Adım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 100 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Erkek Giyim
Konu Başlığı 2022 Erkek Modası Trendleri: Bu Yıl Erkek Giyiminde Atılacak 11 Büyük Adım
Konbuyu başlatan Ozan Kadimoğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozan Kadimoğlu

Ozan Kadimoğlu

Paylaşımcı Üye

İtibar:

2022 Erkek Modası Trendleri: Bu Yıl Erkek Giyiminde Atılacak 11 Büyük Adım

2022 erkek modasındaki en cesur, en dikkat çekici trendleri arıyorsanız bazılarını burada bulacaksınız. Daha az tahmin, daha çok hissiyat…

Geçmişin izlerini taşıyan ve tüm kışı geçireceğimiz bir ceket, anında dans pistine atlamak isteyeceğimiz ilk bakışta fark edilen bir kumaş pantolon, kulaklarınızı sıkıştıran ama yüzünüzü (ve maskenizi) koruyan havalı bir balaklava, 2022’ye başlarken atacağımız stil adımlarından. Yılın getireceği en büyük trendler bunlar mı? Muhtemelen değil! Fakat yaşadıkça öğrenirken bu önerilerle aşırı havalı görünebilirsiniz.

1​

dries-van-noten-silver-tone-chain-necklace.jpeg
Dries Van Noten

Kalın Zincirler
Belki de The Muppet Christmas Carol videosunu fazla izledim fakat kalın zincirlerin şu ara kesinlikle çok değerli olduğunu hissediyorum.

2​

celine-homme-slim-fit-flared-prince-of-wales-checked-wool-trousers.jpeg
Celine Homme

İspanyol Paça Pantolonlar
Modayı yakından takip eden dostlar İspanyol paçalarını çekip dolaşmaya başladı bile, fakat 2022’de çok daha büyük bir geri dönüş yapacaklar. Biyeli bir tişörtü ya da salaş bir ipek gömleği pantolonun içine sokarak giyik ve 70’lerin en kral patencileri gibi dolaşın.

3​

stewart-strauss-original-varsity-jacket.jpeg
Stewart & Straus

Kolej Ceketi
Bi’ beş yıl önce, kolej ceketleri gayet popülerdi. Ama ünlülerin favorisi Hedi Slimane imzalı, tam bir terzilik şaheseri, üstünüze oturan,
Saint Laurent havasını taşıyanlar… Şimdi sahneye çıkanlar ise 90’lardaki gibi daha bol kesimli olanlar.

4​

christian-kimber-ripley-short-sleeve-knitted-shirt.jpeg
Christian Kimber

Gömlek Pololar
Her şeyin içine-üstüne giydiğimiz favori hırkamız bu kez biseps gösterişi için ideal en ince pololar ile birleşiyor. (Türkiye’de farklı markalarda alternatiflerini bulabilirsiniz)

5​

carhartt-camo-helmet-liner.jpeg
Carhartt

Balaklavalar
Çünkü bazen bir bere ne sıcak tutmak ne de yeterince havalı olmak için yeterlidir.

6​

cos-regular-fit-pointed-collar-shirt.jpeg
COS

Güçlü Yakalar
Daha fazla, pısırık yakalı gömleğe 2022’de yer yok.Büyük, sivri ve öne çıkanlara yönelin!

7​

gucci-square-optical-frame.jpeg
Gucci

Gözlükler
Şu ara kimler pişman biliyor musunuz? Lazer teknolojisiyle göz operasyonu geçirenler. Bir kaç yıl sonra gece görüşlerinin bozulduğu yetmiyormuş gibi bir de yüzlerine en uygun aksesuarı kullanmaktan mahrum kaldılar. (Medikal bir öneri değildir)

8​

prada-logo-plaque-re-nylon-gilet.jpeg
Prada

Yelekler
Yelek giyerek iyi görünmenin sırrı belki de biraz garipliğini benimsemekten geçiyor. Belki saç örgüsü, belki deri ya da kahrolası Prada.

9​

fear-of-god-essentials-waffle-knit-cotton-jersey-henley.jpeg
Fear of God

Termal Örmeler
90’ların sevilen katman parçasını vintage bir tişörtün içine giyerek kışa uygun hale getirmek istemez misiniz?

10​

etro-paisley-print-cashmere-and-silk-blend-scarf.jpeg
Etro

İpek Şallar
Çok iyi bir paltoyu ya da tüvit blazer’ı nasıl daha zengin ve görkemli gösterebilirsiniz? Boynunuza ipek bir şal kondurarak.

11​

giorgio-armani-single-breasted-stand-collar-velvet-blazer.jpeg
Giorgio Armani

Her Şey Kadife!
Kadife bu yıl olmak istediğimiz her şeyi özetliyor: Havalı, kusursuz ve gün gibi parlak!​

Üst Alt