Güncel iPhone 14 Yeni Renk Seçeneği Ne Olacak

[IF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Apple İPhone - IOS kategorisinde Melodi tarafından oluşturulan iPhone 14 Yeni Renk Seçeneği Ne Olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 92 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Apple İPhone - IOS
Konu Başlığı iPhone 14 Yeni Renk Seçeneği Ne Olacak
Konbuyu başlatan Melodi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melodi

Melodi

www.ircforumlari.gen.tr
Özel Üye

İtibar:

iPhone 14 yeni renk seçeneği ile bizlerin karşısına çıkabilir. Müşterilerin bu beklentisi oldukça yüksek. Çünkü daha önce de böyle bir etkinlik düzenlenmişti

iPhone 14 Yeni Renk Seçeneği Ne Olacak?

Apple, yeni nesil telefonu iPhone 14 için yeni renk seçenekleri sunabilir. Bu iddianın ortaya çıkış sebebi aslında oldukça mantıklı. Daha önceki nesilleri değerlendirdiğimizde yine böyle etkinlikler gerçekleşmişti. Yani Apple firması, bahar aylarında özellikle de Mart ayında bu tür tanıtımlar yapıyor.
Örnek vermek gerekirse iPhone 13 için özel renkler tanıtılmıştı. Yeni renk seçenekleri, 8 Mart’ta duyurulmuştu. Bu tarihte Apple, iPhone 13 Pro modeline özel köknar yeşili rengini tanıttı. iPhone 13 Mini için ise yeşil rengini duyurmuş oldu.
iPhone 12 serisi için de benzer bir olay yaşandı. Buna göre Nisan ayında yeni renk seçenekleri bizlerle buluşmuştu. Buna göre telefonlar artık mor renk seçeneğine sahipti. Bu değerlendirmeler göz önüne alınarak bu yıl da benzer bir tanıtım bekleniyor. Yani şirketin iPhone 14 serisi için yeni renk seçenekleri sunacağı düşünülüyor.
post_1678114515_26408233128498.jpg

iPhone 14 için yeni bir renk seçeneği ortaya çıktı​

Bazı kaynaklara göre Apple, bu ay içerisinde tanıtım düzenleyecek. Mart ayında düzenlenmesi beklenen etkinlik ile beraber yeni renk açıklanmış olacak. Henüz tanıtım tarihi netleşmiş değil. Özetle iPhone 14 serisine etkinlik ile beraber renk katılacak.
Yeni nesil telefonlar için düzenlenecek etkinlikten henüz net bilgiler gelmedi. Bazı kaynaklara göre birkaç gün içerisinde tanıtım yapılacak. Bununla beraber şirketin hangi renkte telefon yayınlayacağı da söyleniyor. Beklenen renk sarı olarak açıklandı. Yani iPhone 14 serisine sarı renkli bir model katılabilir. Bu renk, hem iPhone 14 hem de iPhone 14 Plus için geçerli olacak.
iPhone 14 yeni renk seçeneği ile dikkat çekiyor. Bir de geçmiş yıllara bakmalıyız. Daha önceki yılları değerlendirirsek 2 modelde bu renk karşımıza çıkıyor. Müşteriler, iPhone 11’de de sarı renk seçeneğine kavuşmuştu. Ayrıca iPhone XR modeliyle de sarı renk tercihi mümkün oluyordu. Yakın zamanda düzenlenmesi beklenen etkinlik ile yeni renk seçeneği öğrenilmiş olacak.

Üst Alt