Saruhan Hünel kalbinden ameliyat oldu

[IF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde Didem tarafından oluşturulan Saruhan Hünel kalbinden ameliyat oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Saruhan Hünel kalbinden ameliyat oldu
Konbuyu başlatan Didem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem

Didem

Özel Üye

İtibar:

BİR süredir kalp rahatsızlığı yaşayan oyuncu Saruhan Hünel, Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyat oldu.
Haberin DevamıSanatçı Aslı Hünel ameliyat sonrası abisi Saruhan Hünel’in sağlık durumu hakkında bilgi verdi:“Kalpte bir süredir ritim bozukluğu vardı. İki damar da sorunluydu. Bu geceyi yoğun bakımda geçirecek. Her şey yolunda giderse yarın normal odaya çıkaracaklar.”
Haberle ilgili daha fazlası:#Saruhan Hünel#Aslı Hünel#Kalp Ameliyatı

6639b4fffb317965b01c96f3.jpg

BİR süredir kalp rahatsızlığı yaşayan oyuncu Saruhan Hünel, Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyat oldu.
Haberin DevamıSanatçı Aslı Hünel ameliyat sonrası abisi Saruhan Hünel’in sağlık durumu hakkında bilgi verdi:“Kalpte bir süredir ritim bozukluğu vardı. İki damar da sorunluydu. Bu geceyi yoğun bakımda geçirecek. Her şey yolunda giderse yarın normal odaya çıkaracaklar.”
Haberle ilgili daha fazlası:#Saruhan Hünel#Aslı Hünel#Kalp Ameliyatı

5b3e17b8537a00194cb9a58f.jpg

Üst Alt