Hasan Can Kaya'dan öğrencilere yardım eli

[IF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde Didem tarafından oluşturulan Hasan Can Kaya'dan öğrencilere yardım eli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Hasan Can Kaya'dan öğrencilere yardım eli
Konbuyu başlatan Didem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem

Didem

Özel Üye

İtibar:

KOMEDYEN Hasan Can Kaya’nın şarkıcı Haluk Levent’in kurucu başkanı olduğu AHBAP Derneği tarafından Hatay’da inşa edilen bir lisedeki müzik sınıfının tüm masraflarını üstlendiği ortaya çıktı.
Haberin Devamı Bu yardımı Haluk Levent sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Kaya’nın yardımın gizli kalmasını rica ettiğini ifade eden Levent, “Lütfen gizli kalsın demişti. Kusura bakma Hasan’ım. Yazmak zorundayız” dedi.Sanatçı, Hasan Can Kaya için “Daha önce de depremzede şehit annesi için ev alımında yardımcı olmuştu” ifadelerini kullandı.
Haberle ilgili daha fazlası:#Hasan Can Kaya#Haluk Levent#Hatay Depremi

6639b418fb317965b01c96e7.jpg

KOMEDYEN Hasan Can Kaya’nın şarkıcı Haluk Levent’in kurucu başkanı olduğu AHBAP Derneği tarafından Hatay’da inşa edilen bir lisedeki müzik sınıfının tüm masraflarını üstlendiği ortaya çıktı.
Haberin Devamı Bu yardımı Haluk Levent sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Kaya’nın yardımın gizli kalmasını rica ettiğini ifade eden Levent, “Lütfen gizli kalsın demişti. Kusura bakma Hasan’ım. Yazmak zorundayız” dedi.Sanatçı, Hasan Can Kaya için “Daha önce de depremzede şehit annesi için ev alımında yardımcı olmuştu” ifadelerini kullandı.
Haberle ilgili daha fazlası:#Hasan Can Kaya#Haluk Levent#Hatay Depremi

6639b3b1fb317965b01c96e5.jpg

Üst Alt