Duyuru Deprem Bağış Kampanyası

[IF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular kategorisinde Php tarafından oluşturulan Deprem Bağış Kampanyası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 204 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular
Konu Başlığı Deprem Bağış Kampanyası
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

Onursal Üye

İtibar:

Değerli üyelerimiz,

Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız deprem, bizleri bir kez daha acıya düşürdü. Binlerce insanımız evsiz kaldı, binlerce insanımız hayatını kaybetti. Bu zor zamanlarımızda, hepimizin yardım etmeyi düşündüğünü ve her zaman olduğu gibi birbirimize destek olmaya hazır olduğumuzu biliyoruz.

Bu nedenle, depremin mağduriyetine uğrayan vatandaşlarımıza yardım etmek için Sivil Toplum Kuruluşları yardım kampanyaları başlattı. Yardım konuları arasında evsiz kalan ailelere geçici barınak sağlamak, hastanelere yatak, ilaç, gıda, kıyafet ve tıbbi malzeme sağlamak gibi ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Bağışlarınız, depremzedelerimize ulaşmasına ve onlara yardım etmelerine yardımcı olacaktır. Her miktar, bizim için önemlidir ve bu krizin üstesinden gelmemize yardımcı olacaktır.

Bağışlarınızı aşağıdaki sitelere girerek yapabilirsiniz:

Bağışlarınız için teşekkür ederiz. Birlikte depremin yaralarını saralım ve depremzedelerimize yardım etmeye devam edelim.

Saygılarımızla, IRCForumlari.Gen.Tr

Üst Alt